Бібліотека для дітей в умовах соціальних та економічних перетворень

2017-06-16

Щорічно на початку літних канікул ми проводимо семінар бібліотечних працівників по роботі з читачами - дітьми. Програма цьогорічного семінару "Бібліотека для дітей в умовах соціальних та економічних перетворень" була насиченою та цікавою. З привітальним словом виступив головний спеціаліст відділу культури Пустомитівської РДА Ігор Степанович Онишко, привітав учасників та гостей семінару: завідуючу науково - методичним відділом Львівської обласної бібліотеки для дітей Сташко Любов Стефанівну та бібліотекарів Давидівської ОТГ, побажав гарної і плідної праці.

Про виклики та перспективи, які постають перед бібліотеками в умовах децентралізації розповіла директор ЦБС Ірина Пакуш.

Любов Стефанівна Сташко зосередила увагу бібліотекарів Пустомитівщини на іміджі сучасного бібліотекаря та провела з ними тренінг, на якому розбиралися різні ситуації в роботі бібліотекарів.

Презентація "Дитяча бібліотека в контексті часу", яку представила заступник директора ЦБС по роботі з читачами - дітьми Галина Максимчук, розкрила питання - якою має бути сучасна бібліотека, які основні її складові.

У ток - шоу "Стосується кожного" бібліотекарі та гості мали змогу поділитися досвідом роботи, переглянути відеосюжети про наших бібліотекарів та родзинки їхніх бібліотек. Це Малечковичі ( Іванна Білоус), Миколаїв (Марія Куса), Милятичі (Оксана Щудлак), Лисиничі (Наталія Гимон), Городиславичі (Ганна Борсук), Будьків (Галина Ілечко).

Про життя бібліотечне в громаді поділилися досвідом роботи ще вчора наші працівники, а сьогодні вже гості - бібліотекарі Давидівської ОТГ - Галина Шапайко (Дмитровичі), Олена Озимок ( Кротошин), Ірина Скочипець (Пасіки - Зубрицькі) та Віра Вергун (Гончари).

Ніщо не може замінити книгу - ні комп'ютер, ні кіно, ні телебачення. І якщо кожен на своєму місці буде робити усе, що від нього залежить на благо країни - Україна буде процвітаючою державою.

Кiлькiсть переглядiв: 102

Коментарi